Бесплатный и легкий возврат / ОТПРАВКА В ТОТ ЖЕ ДЕНЬ

Конфиденциальность

Ласкаво просимо на веб-сайт VipBrands ("Сайт"), що охоплює всі зареєстровані закінчення домену, наприклад ".com.ua".

 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ДЛЯ vipbrands.com.ua

1. ДАНІ, ЩО МИ ЗБИРАЄМО

 

Ми можемо збирати різну інформацію, якщо ви прагнете розмістити нам замовлення товару на Сайті.

 

Ми збираємо, обробляємо ваші дані для обробки вашої покупки на Сайті та будь-яких можливих пізніших претензій, а також для надання вам наших послуг. Ми можемо отримати ваше ім’я, ім’я, стать, електронну адресу, поштову адресу, адресу доставки (якщо інша), номер телефону, номер мобільного телефону, номер факсу, платіжні реквізити, дані платіжної картки або реквізити банківського рахунку.

 

Ми використаємо інформацію, яку ви надаєте, для того, щоб ми могли обробляти ваші замовлення та надавати вам послуги та інформацію, пропоновані через наш веб-сайт і які ви вимагаєте. Далі ми використовуватимемо інформацію, яку ви надасте, для адміністрування свого облікового запису у нас; перевіряти та здійснювати фінансові операції щодо платежів, які ви робите в Інтернеті; перевірити завантаження даних з нашого веб-сайту; покращити макет та / або зміст сторінок нашого веб-сайту та налаштувати їх для користувачів; визначати відвідувачів на нашому веб-сайті; проводити дослідження демографічних показників наших користувачів; надсилати вам інформацію, яку ми вважаємо вам корисною або яку ви вимагали від нас, включаючи інформацію про наші продукти та послуги, за умови, що ви вказали, що не заперечували проти того, щоб з вами зв’язувались для цих цілей. За умови отримання вашої згоди ми можемо зв’язатися з вами електронною поштою з деталями інших продуктів та послуг. Якщо ви вважаєте за краще не отримувати від нас жодних маркетингових повідомлень, ви можете будь-коли відмовитись.

 

Ми можемо передати ваше ім'я та адресу третій стороні, щоб здійснити доставку товару вам (наприклад, нашому кур'єру або постачальнику).

Ваш номер телефону може використовуватися для сповіщень про стан замовлення та повідомлень про останні пропозиції та кампанії.

 

Платежі, які ви робите через Сайт, оброблятиме наш агент. Ви повинні подавати нам або нашому Агенту або інформацію про Сайти лише точну та не вводить в оману інформацію, і ви повинні постійно її оновлювати та інформувати про зміни.

 

Ваші фактичні дані замовлення можуть зберігатися у нас, але з міркувань безпеки ми не можемо отримати їх безпосередньо. Однак ви можете отримати доступ до цієї інформації, увійшовши до свого облікового запису на Сайті. Тут ви можете переглянути деталі ваших замовлень, які були виконані, тих, що є відкритими та тих, що незабаром будуть відправлені, а також керувати вашими адресами, банківськими реквізитами та будь-яким інформаційним бюлетенем, на який ви, можливо, підписалися. Ви зобов'язуєтесь конфіденційно обробляти особисті дані доступу та не надавати їх стороннім стороннім особам. Ми не несемо жодної відповідальності за зловживання паролями, якщо це не з нашої вини.

 

Перевірка кредиту та запобігання шахрайству

 

Ми можемо використовувати агенції з питань запобігання шахрайству (FPA), щоб допомогти нам прийняти рішення щодо прийняття замовлення на товари на Сайті. Нижче наведено стисле керівництво щодо того, як ми, FPAs використовуватимемо вашу інформацію. Якщо ви хочете побачити більше інформації про це або агентства, якими ми користуємось, зв’яжіться з нами. Ми використовуватимемо ваші дані наступними способами:

 

• Ми будемо шукати на FPA інформацію про замовлення товарів на Сайті.

• Ми використовуватимемо інформацію, надану нам FPA, для прийняття рішень щодо усіх, хто робить замовлення на товари на Сайті.

• Якщо ви дасте нам неправдиву або недостовірну інформацію, і ми виявимо шахрайство, деталі можуть бути передані FPA.

 

Інше використання вашої особистої інформації

 

Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію для думки та дослідження ринку. Ваші дані анонімні і будуть використовуватися лише для статистичних даних. Ви можете будь-коли відмовитись від цього. Будь-які відповіді на опитування або опитування громадської думки, які VipBrands може попросити вас заповнити, не передаватимуться третім особам. Розкриття вашої адреси електронної пошти необхідно лише в тому випадку, якщо ви хочете взяти участь у змаганнях. Відповіді на наші опитування ми зберігаємо окремо від вашої адреси електронної пошти.

 

Ми також можемо надіслати вам іншу інформацію про нас, Веб-сайт, інші наші веб-сайти, нашу продукцію, акції продажу, наші інформаційні бюлетені, все, що стосується інших компаній у нашій групі або наших ділових партнерів. Якщо ви не хочете отримувати будь-яку з цієї додаткової інформації, як описано в цьому параграфі (або будь-якій його частині), натисніть посилання «скасувати підписку» в будь-якому електронному листі, який ми надішлемо вам. Протягом 7 робочих днів (днів, які не є ані (i) п’ятницею, ані суботою, ані (ii) державним святом ніде в Об’єднаних Арабських Еміратах) після отримання Вашої інструкції, ми перестанемо надсилати Вам інформацію за запитом. Якщо ваші інструкції незрозумілі, ми зв’яжемося з вами для роз’яснень.

 

Ми можемо додатково анонімувати дані про користувачів Сайту загалом і використовувати їх для різних цілей, включаючи встановлення загального місцезнаходження користувачів та використання певних аспектів Сайту або посилання, що міститься в електронному листі для тих, хто зареєстрований для їх отримання, та надання що анонімні дані для третіх сторін, такі як

Войти