Бесплатный и легкий возврат / ОТПРАВКА В ТОТ ЖЕ ДЕНЬ

Гарантия и политика возврата

Про членство

 

Щоб стати учасником нашого магазину, вам потрібно заповнити відповідні розділи, перейшовши на сторінку транзакцій учасників. Будь ласка, заповніть свою інформацію правильно та повністю, і це дуже важливо з точки зору можливості зв'язку та транспортних проблем. Будь ласка, заповніть його ретельно та повністю для вашого продукту та послуг.

 

Стати учасником досить просто і швидко. Стати учасником не означає, що ви зобов’язані. Але перед тим, як робити покупки, ви уважно читаєте договір купівлі-продажу. Ви маєте право припинити своє членство в будь-який час.

 

 

 

Скасування членства

 

 

 

Член має право припинити своє / її членство. Після закінчення передплати вся ваша приналежність до нашого сайту буде припинена.

 

Після входу в систему для припинення членства вам слід зв’язатися з нами на нашій сторінці з контактною інформацією.

 

Членство не можна скасувати в наступних ситуаціях

 

 1 - Якщо учасник не минув 60 днів з моменту останнього замовлення.

 

 2 - Якщо запит про скасування членства подається з іншою адресою електронної пошти

 

 3 - Якщо інформація, зареєстрована для учасника, недоступна

 

Членство скасовано в наступних ситуаціях

 

 1 - Учасник аморальний, надсилає повідомлення або пише коментарі

 

 2 - Якщо ви причетні до спроби шахрайства

 

 3 - Якщо ви намагаєтеся завдати шкоди системі або імені VipBrands.

 

 

 

Безпека членів

 

 

 

Усі заходи вжито для нашої безпеки. На додаток до цих заходів, ви несете відповідальність за безпеку інформації про учасника. Не діліться інформацією, яку ви використовуєте для входу у свій магазин, не входите в систему з комп’ютерів, які не впевнені в безпеці.

 

Інша адреса

 

Для кожного учасника існує розділ адреси, де ви можете ввести іншу адресу, крім зареєстрованої адреси.

 

Розділ адрес розроблений, щоб дозволити вам використовувати своїх друзів, коли ви надсилаєте подарунки, а також у періоди, коли ви знаходитесь за різними адресами.

 

Наприклад: Ви перебуваєте в різних філіях компанії, в якій працюєте в періоди або під час літніх канікул. Або якщо ви хочете, щоб ваш вихованець зв’язався з другом вашого замовлення

 

Відгуки про товари

 

Кожен учасник може коментувати продукцію. Поки ви ділитесь своєю інформацією та досвідом з іншими користувачами, покупки будуть більш приємними та свідомими. Буде створено більш обізнане торгове середовище, оскільки коментарі клієнтів будуть неупередженими та досвідченими.

 

На що слід звернути увагу, коли пишете коментар до товару: Подбайте про те, щоб писати відгуки, які поважають інших користувачів та виробника продукту, в рамках загальної етики. Коментарі переглядаються, а несприятливі коментарі видаляються з системи.

Войти